Regulamin – noclegi Kołobrzeg blisko morza

Regulamin – noclegi Kołobrzeg blisko morza – Willa Al Faro

1. Pokoje w Willa Al Faro Portowa 27 noclegi Kołobrzeg wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 kończy o godz. 10.00
2. Po dokonaniu rezerwacji prosimy o wpłatę minimum 10% kosztów pobytu, nie mniej niż 100zł tytułem zadatku, z podaniem terminu przyjazdu i wyjazdu. W terminie nie dłuższym niż 4 dni od dokonania rezerwacji. Dokładna kwota zadatku ustalana jest indywidualnie.
3. Pozostałą część należności oraz opłatę uzdrowiskową pobiera się niezwłocznie w dniu przyjazdu gotówką. Nie przyjmujemy płatności kartą.
4. Nie dokonujemy zwrotu zadatku w przypadku odwołania rezerwacji.
Nie uwzględniamy zwrotów w przypadku skrócenia terminu pobytu przez Gościa.
5. Rezerwacja zostaje anulowana w momencie, kiedy Gość nie zgłosi się w recepcji do godziny 22.00 w dniu planowanego przyjazdu – bez wcześniejszej informacji.
6. Wpłata zadatku oraz pobyt oznacza potwierdzenie warunków rezerwacji i akceptację regulaminu.
7. Pokój i klucze należy osobiście przekazać właścicielowi obiektu w dniu wyjazdu.
Zgubienie klucza skutkuje koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł.
8. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00.
9. Zachowanie osób korzystających z usług naszego domu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innym Gościom. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług (bez zwrotu należności za opłacony pobyt) osobie, która narusza tę zasadę.
10. Wczasowicze nie mogą przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął jeszcze okres, za który została uiszczona opłata.
11. Odwiedziny osób spoza pensjonatu możliwe po uzgodnieniu z gospodarzem obiektu, w innym przypadku pobieramy opłatę jak za nocleg.
12. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia rzeczy i przedmiotów wartościowych, pozostawionych w pokojach lub na terenie domu wczasowego.
13. Wczasowicze ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody,
powstałe z ich winy oraz swoich podopiecznych.
14. Gość powinien zawiadomić właścicieli domu gościnnego o wystąpieniu ewentualnej szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
15. W obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Prosimy o przestrzeganie regulaminu. Służy on ułatwieniu pobytu wszystkim Gościom i sprawnej pracy obsłudze obiektu przy Portowa 27.

Życzymy udanego wypoczynku w Willa Al Faro noclegi Kołobrzeg.

W razie jakichkolwiek uwag, zachęcamy do komunikowania ich najlepiej bezpośrednio osobom prowadzącym obiekt w trakcie pobytu, ewentualnie o zgłaszanie ich telefonicznie pod numer 609392843 lub na email: kontakt@willaalfaro.pl.

Zobacz też:

Kołobrzeg noclegi-WILLA AL FARO – nocleg w Kołobrzegu

Kwatery Kołobrzeg – kilka informacji o tym, gdzie mieszkać

Galeria zdjęć –  nasze pokoje Kołobrzeg

Atrakcje Kołobrzegu inne niż noclegi

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o nas – Kołobrzeg noclegi

Noclegi Kołobrzeg blisko morza pokoje
Willa Al Faro Portowa 27

Jeśli szukasz w wyszukiwarce frazy: Kwatery prywatne Kołobrzeg – to wybierz Willa Al Faro 🙂
Podobnie zrób, zachęcamy Cię serdecznie, gdy szukasz noclegi Kołobrzeg.
Mamy szczerą nadzieję, że pobyt nad morzem najlepiej będzie smakować, gdy ulokują się Państwo się u nas 🙂 A przynajmniej tak byśmy chcieli.