Galeria zdjęć – noclegi Kołobrzeg kwatery prywatne Portowa

Galeria zdjęć – noclegi Kołobrzeg kwatery prywatne Portowa

Aby oglądnąć zdjęcia w podziale na rodzaje pokoi, zapraszamy do odwiedzenia poniższej strony:

Pokoje Kołobrzeg Portowa- zdjęcia

Oczywiście, także tutaj można odkryć większość dostępnych w naszym pensjonacie zdjęć pokoi.
Mamy nadzieję, że jakość fotografii jest odpowiednia. Zdjęcia oddają faktyczny stan w pomieszczeniach.

Poniżej można oglądać zdjęcia, gdzie widać nasze pokoje Kołobrzeg. Posegregowaliśmy zdjęcia tak, by pokazywały pokoje podzielone według pięter:

Drugie Piętro – pokoje Kołobrzeg Portowa

Najwyżej znajdują  się największe pokoje. Dedykowane są one dla 2 do 4 osób.
Jeden z pokoi posiada duży balkon. Pokoje dla 3-4 osób posiadają na wyposażeniu lodówki i czajnik. Każdy pokój ma dostęp do aneksu kuchennego na piętrze, gdzie oprócz dużej lodówki i czajnika, znajdują się naczynia, sztućce i zlewozmywak, a także kuchenka mikrofalowa.Wszystkie pokoje posiadają łazienki.

Zapraszamy do odwiedzin naszej willa na ulicy Portowa 27 – pokoje Kołobrzeg

 

 

Pierwsze Piętro – pokoje Kołobrzeg noclegi

Na pierwszym pietrze  czekają na Gości dwa pokoje przeznaczone dla par (w tym jeden z balkonem) oraz pokój dedykowany dla 3/4 osób, choć oczywiście wynajmujemy go również dla par, jeśli mają takie życzenie. Pokój największy posiada oprócz łoża małżeńskiego również rozkładaną kanapę, lodówkę i czajnik. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki.

Odwiedź nas na ulicy Portowa 27 – pokoje Kołobrzeg

Parter – pokoje noclegi Kołobrzeg

Na parterze mamy do zaoferowania duży pokój dla 3/4 osób wyposażony w osobny aneks kuchenny. Pokój posiada łazienkę, łoże małżeńskie, duży stół, TV.
Na tym samym poziomie znajduje się jeszcze słoneczny pokój dla pary oraz dwa zacieniowane pokoje – jeden z dwoma osobnymi łóżkami, drugi z łóżkiem podwójnym, choć preferefowany jest, ze względu na swoje rozmiary, dla jednej osoby. Wszystkie wymienione pokoje posiadają łazienki.

Zachęcamy do wizyty w naszej willi na ulicy Portowej – pokoje Kołobrzeg

Kwatery Kołobrzeg Portowa – Willa Al Faro obiekt całoroczny

Zapraszamy do odwiedzin naszego pensjonatu.   Znajdą tu Państwo przestrzeń do odpoczynku i spokój. Okolica, w której jesteśmy ulokowani jest cicha, spacerem można dotrzeć do morza w 8-10 minut, zależnie od tego, czy idziemy kierując się na port ulicą Portową czy obranym celem wycieczki jest molo. Nieco dalej, ale wciąż tylko o kwadrans drogi, znajduje się centrum (Bazylika). Od nas wszędzie blisko, co jest szczególnie dogodną cechą naszej willi i bardzo pomaga wszystkim, którzy wynajmują kwatery Kołobrzeg.

Zapewniamy wygodne pokoje z łazienkami, TV LCD, dostępem do Internetu WiFi. Na każdym piętrze można korzystać z aneksu kuchennego, gdzie można przygotować sobie śniadanie, czy kolacje. W bliskim sąsiedztwie znajdują się restauracje, bary i jadłodajnie, które serwują różnorodne dania na każdą kieszeń.

Kwatery Kołobrzeg Portowa

Zapewniamy spokojny i miły wypoczynek o każdej porze roku.

Parkowanie przy posesji od Bulwaru Zacisze jest bezpłatne.

Atrakcyjne położenie Willi w strefie uzdrowiskowej sprawia że wszędzie jest blisko, zarówno na plażę, jak na molo, do promenady, portu, czy do latarni.

Zobacz też:

Noclegi Kołobrzeg-nocleg w Kołobrzegu pokoje WILLA AL FARO

 

Noclegi Kołobrzeg Portowa-Willa Al Faro