Galeria zdjęć – noclegi Kołobrzeg pokoje prywatne Portowa

Galeria zdjęć – noclegi Kołobrzeg pokoje prywatne Portowa

Aby oglądnąć zdjęcia w podziale na rodzaje pokoi, zapraszamy do odwiedzenia poniższej strony:

Pokoje Kołobrzeg Portowa- zdjęcia

Oczywiście, także tutaj można odkryć większość dostępnych w naszym pensjonacie zdjęć pokoi.
Mamy nadzieję, że jakość fotografii jest odpowiednia. Zdjęcia oddają faktyczny stan w pomieszczeniach.

Poniżej można oglądać zdjęcia, gdzie widać nasze pokoje Kołobrzeg. Posegregowaliśmy zdjęcia tak, by pokazywały pokoje podzielone według pięter:

Drugie Piętro – pokoje Kołobrzeg Portowa

Najwyżej znajdują  się największe pokoje. Dedykowane są one dla 2 do 4 osób.
Jeden z pokoi posiada duży balkon. Pokoje dla 3-4 osób posiadają na wyposażeniu lodówki i czajnik. Każdy pokój ma dostęp do aneksu kuchennego na piętrze, gdzie oprócz dużej lodówki i czajnika, znajdują się naczynia, sztućce i zlewozmywak, a także kuchenka mikrofalowa.Wszystkie pokoje posiadają łazienki.

Zapraszamy do odwiedzin naszej willa na ulicy Portowa 27 – pokoje Kołobrzeg

 

 

Pierwsze Piętro – pokoje Kołobrzeg noclegi

Na pierwszym pietrze  czekają na Gości dwa pokoje przeznaczone dla par (w tym jeden z balkonem) oraz pokój dedykowany dla 3/4 osób, choć oczywiście wynajmujemy go również dla par, jeśli mają takie życzenie. Pokój największy posiada oprócz łoża małżeńskiego również rozkładaną kanapę, lodówkę i czajnik. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki.

Odwiedź nas na ulicy Portowa 27 – pokoje Kołobrzeg

Parter – pokoje noclegi Kołobrzeg

Na parterze mamy do zaoferowania duży pokój dla 3/4 osób wyposażony w osobny aneks kuchenny. Pokój posiada łazienkę, łoże małżeńskie, duży stół, TV.
Na tym samym poziomie znajduje się jeszcze słoneczny pokój dla pary oraz dwa zacieniowane pokoje – jeden z dwoma osobnymi łóżkami, drugi z łóżkiem podwójnym, choć preferefowany jest, ze względu na swoje rozmiary, dla jednej osoby. Wszystkie wymienione pokoje posiadają łazienki.

Zachęcamy do wizyty w naszej willi na ulicy Portowej – pokoje Kołobrzeg

Od nas wszędzie blisko – pokoje Kołobrzeg

Nad morzem zamieszkując od ponad dwóch lat możemy jedno Wam powiedzieć: dobrze jest mieć wszędzie blisko – z miejsca, w którym przebywamy na co dzień.
A mamy blisko wszędzie dlatego, że nasza Willa Al Faro usytuowana jest na ulicy Portowej 27, skąd zarówno nad morze, jak i do centrum miasta, czy PKP dociera się w czasie krótszym niż kwadrns i to bez użycia żadnego środka lokomocji. Daleko za to mamy stąd do rodzinnego domu we Wrocławiu i w góry, które lubimy czasami odwiedzać.

Żyjemy z tego, że oferujemy pokoje Kołobrzeg na wynajem krótkoterminowy przez cały rok. Czy zima, jak obecnie, czy lato, otwieramy drzwi przed każdym, kto do nas puka (choć nie każdego wpuścimy, czasami bowiem przybłąkają się do nas osoby, którym daleko od stanu pozwalającego na odwiedziny) i noclegu w Kołobrzegu szuka. Z racji panującego w Polsce klimatu, mamy możliwość podziwiania morza i plaży w czterech odsłonach, dzisiaj np. jest to morze przygniecione szarością, a plaża pełna białego puchu.

Pokoje Kołobrzeg – na każdą kieszeń.

Planujemy w roku 2022 trochę poeksperymentować z naszym lokalem. Być może noclegi Kołobrzeg zaczniemy w tych mniej atrakcyjnych miesiącach oferować dla osób zainteresowanych rozmaitymi rozgrywkami w gry planszowe, w szachy, w scrabble… Posiadamy jeden duży pokój, który nadawałby się do takich imprez. Zachętą miałaby być wygrana w postaci zwrotu kosztów pobytu w trakcie weekendu czy innego czasu przeznaczonego na rywalizację. W taki oto sposób prosty model biznesowy pokoje Kołobrzeg może przeobrazić się w bardziej urozmaicone przedsięwzięcie. Traktujemy to jednak jako eksperyment i nie obiecujemy sobie po tym za wiele

Sposoby na przyciągnięcie Gości na nocleg Kołobrzeg pokoje

Inną formą zachęty, o jakiej myślimy, jest organizacja spotkań dla nie więcej jak 10 osób, które miałyby wspólny program na spędzenie czasu w celu lepszej integracji, poznania siebie nawzajem lub wejścia w głębsze relacje. Niekoniecznie miałoby się to wiązać z kosztownymi imprezami dodatkowymi, w rodzaju wycieczek, aktywności fizycznej z udziałem drogiego sprzętu czy penetrowania nocnych spelun. Bardziej interesowały by nas prostsze formy relacji towarzyskich, z przygotowaniem wspólnego obiadu, ogniskiem na plaży wieczorową porą, nocnymi Polaków rozmowami…
Czy tak można zagospodarować przestrzeń w domu, który oferuje na wynajem pokoje Kołobrzeg?

Kołobrzeg pokoje przez cały rok

Tymczasem proponujemy odwiedzić nas w miesiącach listopad, grudzień, styczeń, luty i marzec, ponieważ w tym czasie dysponujemy większą swobodą kontaktów i rozmów. Możemy też zaproponować bardziej atrakcyjne warunki zakwaterowania w przystępnych cenach. Zajrzyj do nas – pokoje Kołobrzeg przez cały rok.

Zobacz też:

Noclegi Kołobrzeg-nocleg w Kołobrzegu pokoje WILLA AL FARO

 

Noclegi Kołobrzeg Portowa-Willa Al Faro

Blisko morza kwatery Kołobrzeg