Blisko morza kwatery Kołobrzeg

Blisko morza kwatery Kołobrzeg

Oczywiście, jeśli mówimy o noclegu w Kołobrzegu, to na myśl przychodzi nam głównie nasza Willa Al Faro. Ulokowana tam, skąd blisko jest wszędzie (Portowa 27), tuż przy rzece Parsęta, z widokiem na Marinę pełną jachtów i podświetlany most, z urokliwą ścieżką spacerową zwaną Bulwarem Zacisze stanowi miejsce bardzo dogodne do penetracji miasta i szybkiego wyjścia na plażę.

A jakie jeszcze kwatery Kołobrzeg ma do zaproponowania?

Każdego rodzaju! Od hoteli bardzo luksusowych, po takie, które od lat oczekują na remont bądź renowacje. Od sanatoriów przypominających dawne czasy PRL po bardzo nowoczesne kompleksy odnowy biologicznej. Od pensjonatów po zwyczajne domki prywatne z kilkoma pokojami w różnym klimacie i stanie. A nie brakuje tez mieszkań prywatnych i zwykłych campingów, które jednak polecamy raczej w porze letniej.

W jakich porach roku udostępniane są kwatery Kołobrzeg?

Najprościej powiedzieć – w każdym. W końcu miasto o statucie uzdrowiska jest otwarte na turystów i osoby zażywające zdrowia przez cały rok. Naturalnie, największe oblężenie przeżywa Kołobrzeg w lecie, wtedy też baza noclegowa jest najszerzej dostępna i każdy, niezależnie od preferencji i zasobności portfela znajdzie kwatery Kołobrzeg, jakich szuka. Tym niemniej są miejsca, gdzie można zatrzymać się w porach mniej popularnych, czyli wiosną, na jesień i oczywiście w zimie. To wtedy najskuteczniej wchłaniamy jod i jest go najwięcej w powietrzu, choćby z powodu częstszych sztormów.  My, jako Willa Al Faro zapraszamy do odwiedzin w każdym czasie na dzień, kilka dni bądź całe tygodnie. Przy czym w lecie preferujemy dłuższe pobyty.

Ile kosztuje rezerwacja kwatery Kołobrzeg?

To też zależne jest od kilku czynników. Pora roku, długość pobytu, ilość gości – te dane są bardzo pomocne w ustaleniu ceny za pobyt. Panuje zasada, którą wydaje się oczywista – cenę reguluje popyt, zatem okres letni, jak i wszelkie długie weekendy i przerwy świąteczne charakteryzują się wysokim obłożeniem klientów, co za tym idzie, ceny za nocleg Kołobrzeg należą do największych. Odwrotnie jest w pozostałych okresach. Do szczególnie tanich okresów należy listopad z wyłączeniem święta niepodległości Polski oraz pierwsza połowa grudnia, kiedy to większość ludzi poświęca czas na uregulowanie spraw zaległych i na poszukiwania prezentów.

 

Standard pomieszczeń noclegowych, czyli jak wyglądają kwatery Kołobrzeg?

Nie będziemy wypowiadać się na temat tego, co oferuje konkurencja. Odsyłamy do wujka Google w tym temacie, gdzie znajdą Państwo liczne adresy z miejscami krótkoterminowego zakwaterowania. My możemy pokazać, co sami mamy do zaproponowania jako noclegi Kołobrzeg. Tu akurat kilka zdjęć pokoi dedykowanych dla par.

 

 

Jeśli przyjdzie nam do głowy, w jaki jeszcze sposób poszerzyć Państwa wiedzę na temat dotyczący kwatery Kołobrzeg, będziemy pod spodem uzupełniać materiał nowinkami.
Tymczasem zachęcamy do odwiedzania pozostałych stron naszej witryny:

Prawie wszystkie pokoje Kołobrzeg zobaczysz na zdjęciach tutaj

Atrakcje Kołobrzegu i to, czego nie widać, gdy spędza się czas w kwaterach – kliknij tutaj

Ceny kwatery Kołobrzeg Portowa 27 – Willa Al Faro

Coś więcej o nas

 

Życzymy miłego pobytu w naszym mieście i w naszej Willi.

Kwatery Kołobrzeg dostępne przez cały rok.

Próbujemy być jak najbliżej Twoich potrzeb